Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander: 80 zł w Programie Poleceń dla polecającego i poleconego

Santander promując swoją ofertę dba nie tylko o nowych, ale i dotychczasowych klientów. Tych drugi zachęca do polecania jego produktów i za każde skuteczne polecenie nagradza premią w wysokości 80 zł. Osoby polecone, po spełnieniu prostych warunków, też otrzymają taką nagrodę.

 

Druga edycja programu „Polecam mój Bank” trwa do 28 lutego 2019 r. Polecający (obecny klient Santandera) jak i polecony (nowy klient) traktowani są przez bank na równych zasadach. Każdy z nich otrzyma po 80 zł za spełnienie warunków akcji specjalnej.

Polecający może „zwerbować” wielu klientów i zwielokrotnić swoją nagrodę. Natomiast polecony po nawiązaniu współpracy z Santanderem, przeobrazi się w polecającego i będzie mógł zgarnąć kolejne bonusy za przyciągnięcie kolejnych klientów.

Poleć usługi Santandera – otrzymasz 80 zł

Obecni klienci Santandera zostaną nagrodzeni przez bank premią w wysokości 80 zł za każde skuteczne polecenie. Skuteczne znaczy takie, w którym osoba polecona wywiążę się z przewidzianych przez regulamin tej promocji obowiązków. Warto wiedzieć, że bank nie ustanowił maksymalnej liczby rekomendacji. Co więcej, za każde 10 skutecznych poleceń wypłaci dodatkową premię w wysokości 100 zł!

Zaproszenie dla nowych klientów

Chcąc wystąpić w roli poleconego i zgarnąć 80 zł nagrody, trzeba przede wszystkim być nowym klientem banku, czyli takim, który od 1 grudnia 2017 r. nie posiadał żadnego rachunku osobistego w Santanderze (dawniej BZ WBK) i zdecydować się na założenie Konta Jakie Chcę lub Konta VIP.

I tu ważna uwaga – Konto Jakie Chcę w ramach programu poleceń mogą otworzyć także małoletni, którzy ukończyli 13 r.ż. O ile inni mogą to zrobić przez internet, telefonicznie lub w oddziale, o tyle dla nastolatków dopuszczalna jest tylko ostatnia opcja. Małoletni wniosek o konto muszą złożyć w obecności rodzica/przedstawiciela ustawowego, który wyrazi na to zgodę.

Załóż Konto Jakie Chcę – otrzymasz 80 zł

Otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową możliwe jest do 28 lutego 2019 r. Jak przy innych tego typu promocjach, konieczne jest też wyrażenie zgód marketingowych. Z racji charakteru tej akcji specjalnej, trzeba się też zgodzić na ujawnienie przez Santandera tajemnicy bankowej, to znaczy przekazanie polecającemu informacji o wypełnieniu warunków promocji przez poleconego.

Do tego, by polecający i polecony cieszyli się z nagrody, niezbędne są następujące działania:

  • podanie we wniosku o otwarcie rachunku przez poleconego specjalnego kody otrzymanego od polecającego. Może on go wygenerować po zalogowaniu się do swojej bankowości internetowej,
  • zalogowanie się choć raz przez poleconego do bankowości internetowej lub mobilnej Santandera. Musi on to zrobić najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisał umowę konta,
  • w tym samym czasie polecony musi zapłacić otrzymaną kartą debetową za zakupy min. 200 zł.

Konto Jakie Chcę – elastyczny i tani rachunek

W tabeli opłat i prowizji można znaleźć opłaty dotyczące tego rachunku, ale bardzo łatwo ich uniknąć. Samo prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – dla wszystkich i bez żadnych warunków.

Korzystanie z karty kosztuje 3 zł/miesiąc. Przy czym w bankowości internetowej można zmienić tę opcję i wybrać 0 zł/miesiąc pod warunkiem dokonania w nim min. 5 transakcji kartą (w przeciwnym wypadku 5 zł). Pięć złotych kosztuje również skorzystanie z obcego bankomatu, przy czym istnieje możliwość wykupienia za 7 zł miesięcznego pakietu korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wszystkie wypłaty Blikiem są bezpłatne.

Naszym zdaniem

Program poleceń Santandera jest bardzo sprawiedliwy – identyczną premię otrzymują polecający i polecony. Mocną motywacją do pozyskiwania nowych klientów dla banku jest brak limitu poleceń. Inaczej mówiąc, wysokość premii jest nieograniczona, na dodatek za każdych 10 nowych klientów bank wypłaca dodatkowy bonus w wysokości 100 zł.

 

Czytaj też: Citibank: 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity

Czytaj też: Płatności zbliżeniowe – jak działają i czy są bezpieczne?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments