Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

T-MUB: 100 zł do Decathlon za 3 transakcje mobilne i wpływy na konto

W ostatnim okresie na rynku promocji bankowych zaczęły pojawiać się oferty „ekskluzywne” adresowane wyłącznie do wybranych klientów danej instytucji. W ślad za promocją ING Banku Śląskiego, ruszył T-Mobile Usługi Bankowe oferując niektórym klientom 100 zł do sklepu Decathlon. Sprawdzamy czy gra jest warta świeczki.

Tylko dla wybranych

Niestety samo zaproszenie do promocji nie jest jeszcze powodem, aby planować zakupy w sieci sklepów Decathlon. Oprócz tego musicie spełnić dodatkowe warunki, które na szczęście nie są szczególnie skomplikowane. Podstawowe kryteria pozwalające na udział w akcji to posiadanie Konta Freemium lub Konta Premium oraz aktywnej karty debetowej lub kredytowej Mastercard ztokenizowanej w bankowości mobilnej, czyli służącej do płatności telefonem. Następnie musicie najpóźniej do 30 listopada 2017 roku:

  • zarejestrować się w promocji i zaakceptować jej regulamin korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

3 płatności mobilne i wpływy na konto

Kiedy proces rejestracji zakończy się sukcesem powinniście skupić się na spełnieniu właściwych warunków promocji. Aby zapewnić sobie prawo do nagrody należy w okresie trwania promocji dokonać minimum trzech transakcji kartą mobilną w technologii HCE oraz zapewnić wpływ na konto tytułem wynagrodzenia, stypendium, renty lub emerytury. Warunek ten będzie skrupulatnie weryfikowany, gdyż regulamin mówi jasno, że zleceniodawcą przelewów musi być zakład pracy, uczelnia wyższa lub ZUS.

Pamiętajcie również, że organizator akcji nie zaliczy w poczet wymaganych operacji transakcji mobilnych zrealizowanych w punktach posiadających poniższe kody MCC  (Merchant Category Code):

  • 7995 określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999 określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna,
  • 4111 określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012 określający instytucje finansowe,
  • 6211 określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051 określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829 określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Ograniczona pula nagród

Niestety pula nagród została ograniczona do 400 sztuk i działa tutaj doskonale znana zasada – kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli odpowiednio szybko spełnicie wszystkie warunki promocji, to najpóźniej do końca stycznia 2018 roku staniecie się posiadaczami karty podarunkowej do sieci sklepów Decathlon. Nagroda zostanie wysłana w postaci wiadomości SMS na numer telefonu komórkowego, który podaliście w T-Mobile Usługi Bankowe. Bonus zwolniony jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Zapewne znacie naszą opinię dotyczącą akcji skierowanych do wybranych osób w ramach jednego banku. Taktyka ta może spotkać się z rozgoryczeniem wieloletnich klientów, którzy pomimo lojalności wobec instytucji finansowej, zaproszenia do promocji nie otrzymają. Przyznam szczerze, że sam przeniosłem większą część oszczędności na inny rachunek, kiedy okazało się, że mój główny bank zwyczajnie pominął mnie podczas promocji dla dotychczasowych klientów.

Skupiając się na samych parametrach akcji „Zgarnij 100 zł za płatności mobilne” uważamy, że relacja stawianych przez organizatora promocji warunków do wartości i jakości oferowanego bonusu jest na bardzo wyważonym poziomie. Bogaty asortyment sklepów Decathlon z pewnością pozwoli na efektywne wykorzystanie karty podarunkowej. Zatem, jeśli jesteście klientami T-Mobile Usługi Finansowe, sprawdźcie czy w bankowości internetowej nie czeka na Was zaproszenie do akcji.

 

Czytaj też: Citibank: smartfon o wartości 499 zł za 15 płatności kartą Simplicity

Czytaj też: Credit Agricole: nawet 200 zł premii za założenie 1 Konta

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments