Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

100 zł do Intersport z Kontem dla Młodych + 100 zł w programie poleceń PKO BP

Po akcji pozwalającej zgarnąć 10 darmowych biletów do kina nie zdążył opaść kurz, a na horyzoncie majaczy już kolejna promocja organizowana przez PKO Bank Polski. Tym razem wraz z Kontem dla Młodych otrzymać można 100 zł do wykorzystania w sklepach Intersport. Jakby było mało, kolejne 100 zł czeka w zamian z udział w programie poleceń PKO BP. Zatem nie pozostaje już nic innego, jak przyjrzeć się bliżej najnowszej propozycji banku spod szyldu niebieskiej skarbonki.  Do dzieła młodzi łowcy promocji!

Do kogo skierowana jest oferta “Sport za 0” PKO BP

Zgodnie z regulaminem w promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci banku. Ale kim według organizatora jest nowy klient? Spieszymy z wyjaśnieniem. Aby przystąpić do akcji należy:

  • w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 20 marca 2017 r. nie posiadać w PKO BP oraz Inteligo rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Polski,

Jak widać warunki uczestnictwa nie są wyśrubowane. Na uwagę zasługuje atrakcyjny okres karencji pozwalający przystąpić do promocji również osobom, które zamknęły konto osobiste w PKO BP przed 2016 rokiem. Istotny jest również fakt, że akcja dotyczy wyłącznie Konta dla Młodych, co oznacza, że po nagrodę sięgnąć mogą wyłącznie osoby przed 26 rokiem życia.

Proste warunki w zamian za 2 bony zakupowe do Intersport

Jeżeli macie już pewność, że spełniacie kryteria nowego klienta, a proponowana nagroda trafia w wasze gusta, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po obiecywany bonus. Organizator zwyczajowo przygotował kilka warunków, koniecznych do spełnienia przez uczestników promocji. Bez obaw – wymagania są naprawdę proste. Aby zgarnąć nagrodę wystarczy:

  • do 21 kwietnia 2017 r. podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie konta wraz z kartą debetową lub złożyć wniosek elektronicznie. Można zrobić to w tym miejscu (wniosek złożony elektronicznie skutkować musi podpisaniem umowy do dnia 5 maja 2017 r),
  • do 5 maja 2017 r. wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o charakterze marketingowym,
  • dokonać kartą min. 1 transakcję bezgotówkową oraz zgłosić chęć udziału w promocji w tym miejscu (również do do 5 maja 2017 r.).

Warto wspomnieć, że do momentu przekazania nagrody, nie można odwoływać zgody na otrzymywanie informacji marketingowych, a także należy posiadać aktywne konto osobiste wraz z kartą debetową. Po spełnieniu warunków nagroda w postaci 2 bonów zakupowych o nominale 50 zł każdy, zostanie przekazana uczestnikowi w postaci elektronicznego kodu. Bonus wykorzystać można w sklepach stacjonarnych lub w sklepie internetowym Intersport.

JUŻ DZIŚ SKORZYSTAJ I ZARABIAJ NA NAJLEPSZYCH PROMOCJACH BANKOWYCH

Regulamin zastrzega, że nie można wykorzystać 2 bonów zakupowych jednocześnie. W sytuacji, kiedy cena zakupu będzie niższa od wartości bonu, różnica nie podlega zwrotowi. Bonus wykorzystać można najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku. Organizator ograniczył ilość dostępnych nagród do 4.500 sztuk (każda nagroda składa się z dwóch bonów). Kody wydawane będą w dwóch turach – do 18 kwietnia 2017 r. i do 15 maja 2017 r..

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Jak sięgnąć po dodatkowe 100 zł w programie poleceń PKO BP

Zgodnie z tym co wspominaliśmy na wstępie, kwota bonusu ulec może podwojeniu, dzięki połączeniu promocji “Sport za 0” z programem poleceń kont osobistych. Akcję prześwietliliśmy już na łamach naszego serwisu. Możecie sprawdzić to w tym miejscu. Największą przeszkodą, która stoi na drodze do zwiększenia kwoty bonusu, jest trzyletni okres karencji. Jeżeli jednak od dłuższego czasu nie posiadaliście rachunku w PKO BP, śmiało możecie połączyć wspomniane oferty. Zrobicie to:

  • wnioskując o Konto dla Młodych wykorzystując w tym celu kod polecenia,
  • wyrażając wymagane zgody marketingowe,
  • dokonując transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 200 zł,
  • dokonując co najmniej 1 transakcji z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK o łącznej wartości min. 10 z,
  • rejestrując się na stronie promocji “Sport mamy za zero”  

Kilka słów tytułem podsumowania

Promocja PKO BP jest ofertą związaną z koniecznością założenia osobistego. Na szczęście prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne. Za kartę również nie zapłacimy nic, pod warunkiem, że w ciągu miesiąca wykonamy co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł).

Dodatkowo skorzystać możemy z programu poleceń, zgarniając kolejne 100 zł nagrody. Jedyną rysą na wizerunku akcji zdaje się ograniczenie wiekowe, dopuszczające do promocji wyłącznie klientów poniżej 26 roku życia. Osoby, które nie mogą skorzystać z oferty, zapraszamy do naszego działu promocji, gdzie prześwietlamy inne, godne uwagi promocje bankowe.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments