Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 150 zł za założenie i aktywność na Koncie Optymalnym

Bank BGŻ BNP Paribas po raz kolejny zachęca do założenia Konta Optymalnego. Wymaga aktywnego korzystania z niego i w nagrodę oferuje 150 zł wypłacane w „ratach”.

 

Promocja „Bonus dla Ciebie” oparta jest na stosowanym przez bank od dawna schemacie: „załóż konto z kartą debetową, wykaż się w kolejnych miesiącach aktywnością w korzystaniu z tych produktów, a my nagrodzimy cię kolejnymi nagrodami”. Tym razem do zdobycia jest do 150 zł.

Nagroda dla nowych klientów

O nagrodę mogą się starać tylko nowi klienci. Według zapisów regulaminu, są nimi osoby, które w ostatnich 24 miesiącach nie miały żadnego produktu w BGŻ BNP Paribas. I tu pojawia się dość przykra niespodzianka. Za nowych klientów nie zostaną uznani ci, którzy mieli we wspomnianym okresie rachunek osobisty w Raiffeisen Polbanku. Bank ten został niedawno przejęty przez BGŻ BNP Paribas i jego klienci stali się automatycznie klientami BGŻ BNP Paribas.

 

ZAŁÓŻ KONTO OPTYMALNE I ZGARNIJ PREMIĘ

Czego oczekuje bank?

Do zdobycia nagrody konieczne jest wykonanie kilku kroków. Przede wszystkim do 14 grudnia 2018 r. trzeba wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji. Kolejny krok, to skorzystanie z przesłanego przez bank na podany podczas rejestracji adres e-mail linka promocyjnego, i podpisanie najpóźniej 11 stycznia 2019 r. umowy o Konto Optymalne, wraz z kartą debetową.

Decydując się na udział w promocji lepiej nie zwlekać z rejestracją, gdyż bank przyjmie tylko 1.500 zgłoszeń. Kolejne nie będą już uprawniały do otrzymania nagród.

Po pokonaniu formalności nadejdzie czas na działanie. Do 31 stycznia 2019 r. należy aktywować aplikację mobilną GOmobile i wykonać z konta osobistego minimum 1 przelew korzystając z bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji GOmobile. Za te czynności bank przekaże pierwszą z nagród – 50 zł.

Kolejne 100 zł zostanie wypłacone uczestnikowi promocji, o ile ten w lutym i w marcu 2019 r. zapewni wpływ na konto w wysokości min. 1.000 zł i wykona kartą debetową transakcje o wartości min. 300 zł.

O tym trzeba pamiętać

Przy ocenie spełnienia warunku transakcji kartą nie będą uwzględniane te, które zostały anulowane lub zwrócone oraz te „zakazane” przez regulamin. Należą do nich m.in. transakcje w instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Nie ma za to żadnych utrudnień odnośnie zapewnienia wpływów. Wykluczone są jedynie przelewy z rachunków własnych klienta w BGŻ BNP Paribas (w tym z BGŻOptima), wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytów. Konta uczestnika promocji prowadzone w Raiffeisen Polbanku traktowane są jako rachunki w BGŻ BNP Paribas i przelew z nich nie zostanie uznany jako spełniający warunek wpływu.

Nagrody

O przyznaniu nagrody w wysokości 50 zł uczestnicy promocji zostaną poinformowani do 15 lutego 2019 r. Do 25 lutego 2019 r. będą mieli czas, by – kierując się instrukcjami zawartymi w otrzymanym e-mailu – przekazać dane do przelewu premii. Bank przeleje ją do 28 lutego 2019 r.

Informacja dotycząca przyznania 100 zł premii dotrze do uczestników promocji do 19 kwietnia 2019 r., a sama nagroda wpłynie na ich konto do 30 kwietnia 2019 r. Oczywistym jest więc, że do tego czasu trzeba być posiadaczem założonego w ramach promocji Konta Optymalnego.

Konto Optymalne

Konto Optymalne, jak i wydawana do niego karta debetowa, są zupełnie darmowe. Wypłata z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash jest darmowa. Korzystanie z innych urządzeń kosztuje każdorazowo 5 zł.

 

ZAŁÓŻ KONTO OPTYMALNE I ZGARNIJ PREMIĘ

Naszym zdaniem

Warunki promocji nie są trudne do spełnienia. Aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile, wykonanie jednego przelewu, zapewnienie wpływów w wysokości min. 1.000 zł przez dwa kolejne miesiące, czy wykonanie w każdym z nich transakcji kartą na kwotę min. 300 zł nikomu nie powinno sprawić kłopotów.

Promocja jest rozciągnięta w czasie, trzeba cały czas być czujnym, by o czymś nie zapomnieć. Szkoda by było, by premia przepadła z powodu jakiegoś drobnego niedopatrzenia.

 

Sprawdź też: Ranking lokat bankowych

Sprawdź też: Ranking kredytów gotówkowych

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments