Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 200 zł na paliwo za kartę kredytową mamBONUS

Tylko 2.000 kart paliwowych do wykorzystania na stacjach BP przygotowano w najnowszej promocji banku BGŻ BNP Paribas. Trzeba być tylko nowym klientem, złożyć wniosek o kartę kredytową i spełnić warunki opisane w regulaminie.

Promocja adresowana jest do klientów banku, którzy w ostatnich 12 miesiącach poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę kredytową mamBONUS nie posiadali w BGŻ BNP Paribas żadnej umowy o kartę kredytową. Wynika z tego, że posiadanie w tym okresie innych produktów (np. konta osobistego, konta oszczędnościowego czy lokaty) nie jest przeszkodą, by starać się o nagrodę.

200 zł za transakcje gotówkowe i bezgotówkowe

Podstawowy warunek udziału w promocji to wypełnienie wniosku o kartę kredytową mamBONUS na specjalnej stronie promocji. Jeśli karta zostanie przyznana przez bank, trzeba będzie spełnić warunek określony w regulaminie. Zgodnie z nim, w ciągu dwóch miesięcy, licząc od dnia podpisania umowy o kartę kredytową, należy wykonać nią transakcje na kwotę min. 2.000 zł.

Regulamin nie precyzuje jakiego typu mają to być transakcje. Można więc przyjąć, że dopuszczalne są transakcje bezgotówkowe (płatności w sklepach i punktach usługowych), jak i gotówkowe (wypłaty kartą kredytową z bankomatu). W tym ostatnim przypadku trzeba pamiętać, że za każdą taką operację bank pobierze opłatę w wysokości 3,5 zł (przy wypłacie w bankomatach BGŻ BNP Paribas) lub 4,9%, min. 10 zł (przy wypłacie z „obcego” bankomatu) oraz od dnia wypłaty gotówki będzie naliczał odsetki. Dla spełnienia warunku i uniknięcia niepotrzebnych dodatkowych kosztów, należałoby wypłacić pieniądze i jeszcze tego samego dnia wpłacić je na rachunek karty.

Złóż wniosek o kartę kredytową mamBONUS

Przekazanie nagród

Wnioski o kartę kredytową mamBONUS można składać do 31 sierpnia 2018 r. Zważywszy na fakt, że do zdobycia jest tylko 2.000 kart, to nie ma co zwlekać. Pula nagród zapewne zostanie wyczerpana wcześniej. Bank zobowiązał się, że poinformuje o tym fakcie na tej stronie.

Karty paliwowe do wykorzystania na stacjach BP zostaną wysłane do osób, które spełnią warunki promocji najpóźniej do 30 listopada 2018 r. tradycyjną pocztą na adres podany podczas wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS.

Koszty i dodatkowe bonusy

Opłata za kartę kredytową mamBONUS w pierwszym roku użytkowania wynosi 72 zł. Łatwo można jej uniknąć, wykonując w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych transakcje na kwotę 500 zł (dla karty Mastercard Standard) lub 1.000 zł (w przypadku karty Mastercard Gold).

Decydując się szybko na współpracę z BGŻ BNP Paribas można się jeszcze załapać na trwającą do końca lipca promocję, w której za transakcje Apple Pay do zgarnięcia jest 100 zł w bonach do wykorzystania na zakupy na Allegro.pl.

Naszym zdaniem

Promocja z dość łatwym do spełnienia warunkiem, ale niestety „dyskryminująca” tych, którzy nie posiadają samochodu i nie tankują paliwa. Poza tym, karta kredytowa powinna być zawsze wykorzystywana z rozwagą, bo jej używanie rodzi wiele pokus i może prowadzić do otyłości.

Czytaj też: Bank Millennium: 200 zł w gotówce za założenie Konta 360°

Czytaj też: Getin Bank: 3% na Koncie Oszczędnościowym na nowe środki do 200.000 zł

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments