Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 200 zł za otwarcie i korzystanie z Konta Optymalnego

Tym razem BGŻ BNP Paribas nie wymyślił żadnej „oryginalnej” nagrody. Za otwarcie Konta Optymalnego i aktywne korzystanie z niego przez 2 miesiące proponuje po prostu 200 zł w gotówce. Prawda, że proste?

 

Warunki są łatwe do spełnienia, nagroda atrakcyjna, więc z olbrzymim prawdopodobieństwem można przewidywać, że promocja nie dotrwa do daty jej zakończenia, czyli 13 marca 2019 r. Najprawdopodobniej pula 1.500 promocyjnych wniosków wyczerpie się dużo wcześniej. Spieszymy się więc z przedstawieniem zasad akcji „Konto plus Bonus” opisanych w jej regulaminie.

Propozycja tylko dla nowych klientów

Wykluczenia z uczestnictwa stosowane w promocjach dotyczących produktów BGŻ BNP Paribas są niezmiennie te same. Do udziału akcjach specjalnych nie są dopuszczone osoby, które w ostatnich 24 miesiącach, przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne, były posiadaczami (lub współposiadaczami) konta osobistego w tym banku. Dotyczy to także klientów Raiffeisen Polbanku, który kilka miesięcy temu stał się częścią banku BGŻ BNP Paribas.

Atrakcyjna nagroda

Jak wspomnieliśmy, do zdobycia jest 200 zł. Podstawowym warunkiem ubiegania się o tę nagrodę jest założenie Konta Optymalnego. W tym celu do 13 marca 2019 r. należy wypełnić formularz przystąpienia do promocji dostępny na stronie internetowej, akceptując przy okazji regulamin oraz wyrażając wymagane zgody marketingowe.

Po otrzymaniu od organizatora e-maila ze specjalnym linkiem, należy z niego skorzystać i złożyć wniosek o Konto Optymalne. Ostateczny termin upływa 13 marca 2019 r., ale na podpisanie umowy w trakcie spotkania z kurierem jest czas do 26 marca 2019 r.

Korzystaj z konta, zgarnij nagrodę

Czas na przedstawienie warunków, które stoją przed uczestnikami promocji. Trzeba je wypełnić w marcu, kwietniu i w maju. Zadania na marzec to założenie Konta Optymalnego oraz aktywowanie do 31 marca 2019 r. aplikacji mobilnej GOmobile. Zrealizowanie tego warunku oznacza prawo otrzymania pierwszej części premii, czyli 50 zł. Musimy podkreślić, że kto tego nie zrealizuje, nie będzie miał prawa do otrzymania kolejnych „rat” z obiecanych 200 zł.

Zadania na kwiecień i maj są identyczne: zapewnienie w każdym z tych miesięcy wpływu na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1.000 zł oraz wykonanie w każdym z nich po 5 przelewów. Obowiązuje zasada, że spełnienie warunków w kwietniu oznacza kolejne 50 zł nagrody i stanowi przepustkę do otrzymania premii za maj, czyli 100 zł.

 

załóż konto optymalne z bonusem

 

Istotne szczegóły

Wyjaśnijmy, że wpływ nie może pochodzić z rachunku własnego uczestnika promocji prowadzonego w BGŻ BNP Paribas (także takiego, którego jest współposiadaczem), czy z systemu bankowości elektronicznej BGŻOptima. Nie może to być też wpłata gotówkowa.

Odnośnie przelewów regulamin promocji mówi, że musi to być transakcja wykonana w bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedopuszczalne są płatności internetowe typu PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik, itp.

Informacje o przyznaniu kolejnych nagród organizator będzie przekazywał sukcesywnie na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Najważniejsza jest ta pierwsza, która pojawi się do 19 kwietnia 2019 r. Będzie się w niej bowiem znajdował link do formularzu na bezpiecznej stronie internetowej, w którym należy wpisać numer Konta Optymalnego, na które mają być przekazywane kolejne części premii.

Atrakcyjne Konto Optymalne

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i związana z nim karta debetowa prowadzone są bezwarunkowo bezpłatnie. W codziennym „bankowaniu” może się pojawić w zasadzie tylko jedna opłata – za korzystanie z bankomatów innych niż własne banku BGŻ BNP oraz sieci Planet Cash (te są bezpłatne). Wynosi ona 5 zł za każdą wypłatę.

Naszym zdaniem

Warunki tej akcji są banalnie proste, a premia bardzo atrakcyjna (na dodatek będzie wypłacana „na bieżąco”). Warto zarejestrować swój udział w promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne, gdyż pula nagród jest mocno ograniczona.

 

Czytaj też: mBank: 150 zł za otwarcie konta + nawet 250 zł za polecanie go znajomym

Czytaj też: Bank Millennium: zyskaj 200 zł zakładając Konto 360°

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments