Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: do 400 zł na zakupy w RTV Euro AGD

Bank BGŻ BNP Paribas postanowił przekonać osoby posiadające konto, by zainteresowały się kartą kredytową mamBONUS. W zamian za aktywne korzystanie z “plastiku”, bank oferuje do 400 zł w bonach do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w ostatnich 12 miesiącach (licząc od dnia zawarcia umowy o promocyjną kartę kredytową) nie posiadały w BGŻ BNP Paribas karty kredytowej. Posiadanie w tym czasie konta osobistego czy oszczędnościowego nie jest przeszkodą w przystąpieniu do walki o nagrody.

Płacisz kartą – dostajesz nagrodę

Warunki promocji są niezwykle proste. Na specjalnej stronie promocji trzeba zawnioskować do 30 czerwca 2018 r. o wydanie karty kredytowej Mastercard z programem mamBONUS. Po przyznaniu karty przez bank, wystarczy wykonać nią w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy transakcje bezgotówkowe w sklepach lub punktach usługowych (stacjonarnych bądź internetowych) na łączną kwotę minimum 500 zł.

Co ciekawe, wg regulaminu do kwoty tej zalicza się również „operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku karty albo wypłata gotówki z bankomatu przy użyciu karty”. Spełnienie tego warunku sprawi, że na nasze konto w programie mamBONUS trafi 30.000 punktów, które można wymienić na bon o wartości 100 zł do zrealizowania w sklepach RTV Euro AGD (lub inną nagrodę dostępną w katalogu programu).

mamBONUS

To program o charakterze lojalnościowym. Wykonując operacje kartami płatniczymi, klient banku BGŻ BNP Paribas korzysta z rabatów u partnerów programu oraz – korzystając z karty kredytowej – zbiera punkty, które może wymienić na nagrody dostępne w katalogu na stronie www.mambonus.pl.

Trzeba pamiętać, by po złożeniu wniosku o promocyjną kartę kredytową zarejestrować się także w tym programie. Nagrody będą udostępnianie w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania wymaganych transakcji kartą i można je będzie wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od ich otrzymania.

Więcej płacisz – więcej zyskujesz

Znacie już wariant dla minimalistów, którym wystarczy 100 zł. Są też wersje dla ambitniejszych i tych, którzy chcą pójść „na maksa”, wycisnąć z promocji nawet 400 zł. Zasady są niezwykle proste – im więcej płacisz kartą, tym więcej nagród zyskujesz. Schemat jest następujący:

  • suma transakcji kartą kredytową od 500 zł do 999,99 zł – 1 nagroda, czyli 100 zł
  • suma transakcji kartą kredytową od 1.000 zł do 1.499,99 – 2 nagrody, czyli 200 zł
  • suma transakcji kartą kredytową od 1.500 zł do 1999,99 zł – 3 nagrody, czyli 300 zł
  • suma transakcji kartą kredytową na kwotę 2.000 zł lub więcej – 4 nagrody, czyli 400 zł

Szczegółowe zasady promocji opisane są w regulaminie.

Ważne uwagi

Przystępując do promocji trzeba pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze, karta kredytowa może nas kosztować 72 zł rocznie. Warunkiem zwalniającym z tej opłaty jest wykonanie w ciągu dwóch pierwszych miesięcy rozliczeniowych transakcji na łączną kwotę 500 zł (karta Mastercard Standard) lub 1.000 zł (karta Mastercard Gold). Biorąc udział w opisywanej promocji, niejako automatycznie spełnimy warunek dla karty w wersji standard.

Po drugie, warunkiem przyznania nagród jest terminowe regulowanie zobowiązań wobec banku. Wynika z tego, że spłacając zadłużenie karty kredytowej z opóźnieniem, nie dostaniemy premii.

Naszym zdaniem

„Proste zasady, łatwe warunki, duża kasa do zgarnięcia” – to najprostsze podsumowanie jakie nam przychodzi do głowy. Pamiętajcie tylko o terminowym regulowaniu zadłużenia. Bez tego nie otrzymacie nagrody i na dodatek możecie się wpędzić w poważne kłopoty i koszty związane z windykacją zadłużenia przez bank.

Zachęcamy do poznania zasad „funkcjonowania” karty kredytowej i równocześnie przestrzegamy, że korzystanie z niej może prowadzić do otyłości o czym pisaliśmy w jednym z tekstów. Warto też poznać różnice między kartą kredytową a kredytem.

Czytaj też: Credit Agricole: do 350 zł za konto i wysoko oprocentowany rachunek

Czytaj też: PKO BP: 100 zł do Empiku za założenie Konta dla Młodych

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments