Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 250 zł na stacje Orlen z Kontem Otwartym na Ciebie

Oto akcja, która ucieszy podróżników i kierowców. Po założeniu Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas i spełnieniu prostych warunków aktywności, można zyskać 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Przy obecnych cenach paliw, to z pewnością bardzo kusząca propozycja.

Teoretycznie akcja ma trwać do 31 lipca 2019 r. Może jednak zakończyć się przed czasem, gdyż przyjętych zostanie jedynie 800 zgłoszeń.

Magnesem, który z pewnością przyciągnie wielu chętnych, są nie tylko wysokie ceny paliw, ale i skrócony jedynie do 12 miesięcy okres karencji. Jest on liczony od dnia złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie i dotyczy osób, które były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Co ważne, jako klienci banku traktowani są także Ci, którzy współpracowali z Raiffeisen Polbankiem, wchłoniętym przez BNP Paribas.

Załóż konto i wykaż się aktywnością

Wymagania regulaminu tej akcji są naprawdę proste i łatwe do spełnienia. Przede wszystkim, do 31 lipca 2019 r. trzeba zarejestrować się na stronie promocji, zaakceptować jej regulamin, a po otrzymaniu na podany w formularzu adres e-mail specjalnego linka, skorzystać z niego, by złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat i dostępem do bankowości elektronicznej. Podpisanie umowy o oba produkty musi nastąpić do 14 sierpnia 2019 r.

Pozostałe warunki promocji

Po dopełnieniu formalności przyjdzie czas na wykazanie się aktywnością w korzystaniu z rachunku. Wymagane jest aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile (trzeba to zrobić do 31 sierpnia 2019 r.) oraz w miesiącu następującym po jej uruchomieniu wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych Kartą Otwartą na Świat na łączną kwotę min. 300 zł.

Załóżmy, że wniosek o Konto Otwarte na Ciebie i związane z nim produkty został złożony w czerwcu i w tym miesiącu podpisana została też umowa oraz aktywowana aplikacja GOmobile. W tej sytuacji transakcje bezgotówkowe kartą trzeba wykonać w lipcu.

Informacja o przyznaniu premii

Wiadomość o nagrodzie zostanie przesłana na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do 17. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostały warunki promocji (wg podanego przykładu, byłoby to w sierpniu).

We wspomnianej wiadomości będzie link umożliwiający podanie adresu, na który ma być przesłana nagroda, czyli karta paliwowa zasilona kwotą 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Przesyłka zostanie wysłana do końca danego miesiąca (trzymając się przykładu – do końca sierpnia). Otrzymana karta paliwowa będzie ważna do 28 lutego 2021 r.

Weź udział w promocji by zdobyć 250 zł na stacje Orlen

O tym musisz wiedzieć

W ramach tej akcji, trzeba zrealizować kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. Warunki regulaminu spełni każda płatność za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz w internecie. Dozwolone jest płacenie portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Zasad promocji nie spełnią natomiast transakcje przy pomocy Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz te wykonane w firmach posiadających „zakazane” kody MCC, np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych i internetowe przekazy pieniężne.

Kilka słów o ofercie BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie bank otwiera i prowadzi za darmo. Związane są z nim 3 karty do wyboru, ale w ramach tej promocji trzeba skorzystać z Karty Otwartej na Świat. BNP Paribas dodaje do niej ubezpieczenie turystyczne, a dokonane nią transakcje w walutach obcych przelicza po korzystnym kursie Mastercarda. Trzeba za to jednak płacić 10 zł miesięcznie i nie ma możliwości uniknięcia tej opłaty.

Naszym zdaniem

250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen, to naprawdę bardzo atrakcyjna nagroda przy warunkach jakie trzeba spełnić, by je otrzymać. Aktywacja aplikacji mobilnej GOmobile i wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł są możliwe do wykonania przez każdego.

Pewnym mankamentem tej oferty jest konieczność ponoszenia co miesiąc opłaty 10 zł za Kartę Otwartą na Świat. Dla tych, którzy dużo podróżują nie będzie to obciążeniem, bo za tę kwotę otrzymują z pewnością przydatne w zagranicznych wojażach ubezpieczenie.

BNP Paribas przygotował jednocześnie kilka promocji swoich produktów. Wszystkie dotyczą Konta Otwartego na Ciebie, ale w każdej trzeba otworzyć rachunek z inną kartą. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany zakupami na stacjach Orlen, to proponujemy poznanie opisu „Promocji otwartej na Dzisiaj” z nagrodą w wysokości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Czytaj też: Getin Bank: 3,2% na Koncie Oszczędnościowym dla kwot do 400.000 zł

Czytaj też: Najlepsze lokaty bez konieczności zakładania konta

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments