Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 150 zł do sklepów Biedronka za Konto Otwarte na Ciebie

Dawno już nie było promocji, w której na uczestników czekają pieniądze na zakupy w Biedronce. Tym razem można zdobyć 150 zł w „Promocji otwartej na Dzisiaj”, która wymaga skorzystania z Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty banku BNP Paribas i wykazania się niewielką aktywnością.

Akcja zakończy się po wyczerpaniu 1200 promocyjnych wniosków lub 31 lipca 2019 r. Oferta Biedronki jest coraz szersza, sklepy tej sieci dostępne są niemal na każdym kroku, więc można przewidywać, że promocja przyciągnie wielu chętnych i zakończy się przed wspomnianą datą.

Grono zainteresowanych zdobyciem nagrody może być znacznie większe niż we wcześniejszych akcjach, gdyż BNP Paribas skrócił do 12 miesięcy okres karencji. Dotyczy on osób, które były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w banku (w tym także w Raiffeisen Polbanku, który niedawno stał się częścią BNP Paribas) i jest liczony od dnia złożenia wniosku o konto w ramach promocji.

Nagroda na wyciągnięcie ręki

Powyższe sformułowanie jest w pełni uzasadnione, gdyż warunki tej akcji są naprawdę proste do zrealizowania. W pierwszym kroku sprowadzają się do zarejestrowania udziału w promocji na jej stronie internetowej, zaakceptowania regulaminu i wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Po dokonaniu rejestracji na podany w formularzy adres e-mail przyjdzie wiadomość ze specjalnym linkiem, z którego należy skorzystać i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Te wstępne działania trzeba wykonać do 31 lipca 2019 r., a później, do 14 sierpnia 2019 r., podpisać umowę rachunku wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.

Kolejne warunki

Kolejna rzecz to zrealizowanie wymagań regulaminu. Mówi on o konieczności aktywowania aplikacji mobilnej GOmobile (trzeba to zrobić do 31 sierpnia 2019 r.) i wykonaniu kartą w miesiącu następującym po tym, w którym uruchomiono aplikację, min. 3 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł.

Trochę to skomplikowane, więc spójrzmy na przykład: umowa o Konto Otwarte na Ciebie i wymagane dodatkowe produkty została podpisana w czerwcu, a aktywowanie aplikacji nastąpiło w lipcu. W tej sytuacji obowiązkowe transakcje bezgotówkowe kartą trzeba wykonać w sierpniu.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i ciesz się z 150 zł na zakupy w Biedronce

Informacja o przyznaniu nagrody

Wiadomość o przyznaniu bonusu zostanie wysłana na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do 17. dnia miesiąca następującego po tym, w którym uczestnik wywiązał się z nałożonych na niego zadań (w naszym przykładzie stałoby się to we wrześniu).

Premia będzie miała postać elektronicznego vouchera do wykorzystania w sklepach Biedronka i zostanie przesłana w wiadomości sms do końca miesiąca, w którym nadejdzie informacja o przyznaniu nagrody. Voucher będzie ważny do 31 maja 2020 r.

Bardzo istotne informacje

Dla otrzymania nagrody kluczowe jest dobre zrozumienie określenia „transakcje bezgotówkowe” użytego w regulaminie. Zgodnie z nim, pod tym pojęciem należy rozumieć operacje bezgotówkowe wykonane kartą debetową jako płatności za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych i w internecie.

Dopuszczalne jest skorzystanie z Google Pay i Apple Pay. Nie można natomiast płacić Blikiem, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz wykonać transakcji wymienionych w załączniku do regulaminu. Są tam wspomniane m.in. płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Do Konta Otwartego na Ciebie (otwieranego i prowadzonego za darmo) BNP Paribas proponuje aż 3 karty debetowe, ale uczestnicy tej promocji muszą skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Może być ona darmowa, o ile jej posiadacz wykona w miesiącu min. jedną transakcję bezgotówkową. W przeciwnym razie bank pobierze 3 zł opłaty.

Naszym zdaniem

Co tu dużo mówić, szansa na zdobycie 150 zł na zakupy w Biedronce dostępna jest naprawdę dla każdego. Aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile i wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł w jednym miesiącu nikomu nie powinno sprawić trudności.

Późniejsze korzystanie z oferty BNP Paribas też nie będzie kłopotliwe. Już jedna transakcja bezgotówkowa kartą w miesiącu na dowolną kwotę uwolni z opłaty za kartę. Nie ma więc co zwlekać. Czas podjąć działania zmierzające do założenia Konta Otwartego na Ciebie, by potem ruszyć z otrzymaną premią do Biedronki.

Równolegle trwają inne akcje promujące produkty BNP Paribas. Tych, których nie interesują zakupy w Biedronce, zachęcamy do poznania opisu „Promocji otwartej na Świat”, w której do zdobycia jest 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Czytaj też: Najlepsze lokaty bez konieczności zakładania konta

Czytaj też: 5 zasad skutecznego oszczędzania pieniędzy

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments