Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 300 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w akcji „Przedświąteczny szał”

W najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas większość działań trzeba będzie wykonać dopiero w 2020 r. W grudniu wystarczy zarejestrować swój udział w promocji oraz złożyć wniosek o rachunek. W sumie do zdobycia jest 300 zł premii gotówkowej.

 

Akcja „Przedświąteczny szał” ma trwać do 31 grudnia 2019 r. Może się jednak zakończyć wcześniej, podobnie jak wiele wcześniejszych promocji dotyczących Konta Otwartego na Ciebie, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o rachunek.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą ubiegać się pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, legitymujące się polskim dowodem osobistym. Nie mogą mieć one zawartej z BNP Paribas umowy ramowej oraz w ciągu 9 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji, nie posiadały (także jako współposiadacz) w tym banku rachunku osobistego.

Wymagana aktywność

Na początku drogi po nagrodę, do 31 grudnia 2019 r., trzeba się zarejestrować na stronie internetowej promocji. Kolejny krok, to skorzystanie z linka otrzymanego w e-mailu po dokonaniu rejestracji i złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (można wybrać jedną z trzech oferowanych przez bank) i dostępem do bankowości elektronicznej. To także trzeba zrobić w 2019 r. Podpisanie umowy rachunku (podczas spotkania z kurierem) może nastąpić do 14 stycznia 2020 r.

Pierwsza część premii – 100 zostanie wypłacona w marcu 2020 r., o ile uczestnik promocji wykaże się aktywnością w korzystaniu z produktów BNP Paribas na początku przyszłego roku. W styczniu trzeba wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą, natomiast w lutym regulamin nakazuje zrealizowanie min. 10 operacji bezgotówkowych „plastikiem” oraz zapewnienie wpływu na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Na tym etapie trzeba pamiętać, że do 20 marca 2020 r. organizator prześle na adres e-mail podany podczas rejestracji prośbę o numer rachunku otwartego w ramach promocji, na który zostanie przekazana pierwsza część bonusu. W marcu i w kwietniu trzeba zrealizować dokładnie te same działania co w lutym – zapewnić wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonać 10 transakcji bezgotówkowych kartą. 200 zł za tę aktywność pojawi się na rachunku założonym w ramach akcji „Przedświąteczny szał” do końca maja 2020 r.

Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie

Bardzo ważne definicje

Decydując się na udział w tej promocji trzeba wiedzieć, jak regulamin definiuje najważniejsze pojęcia.

Za prawidłowo zrealizowaną transakcję bezgotówkową zostanie uznana operacja będąca płatnością za towary lub usługi wykonana w świecie realnym lub wirtualnym (zakupy w internecie). Dopuszczalne jest użycie Google i Apple Pay. Natomiast niedozwolone jest skorzystanie z Blika oraz przelewów PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Regulamin zabranie też m.in. płatności za gry hazardowe czy internetowe przekazy pieniężne.

Wymagania wpływu na rachunek nie spełnią wpłaty gotówkowe na Konto Otwarte na Ciebie, przelewy z kont uczestnika promocji prowadzonych w BNP Paribas i pod marką BGŻOptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP (dotyczy to także zobowiązań zaciągniętych w Raiffeisen Polbank, który w 2018 r. stał się częścią BNP Paribas).

Co warto wiedzieć o ofercie BNP Paribas?

Konto Otwarte na Ciebie, to bezwarunkowo darmowy rachunek, którego posiadacz ma do wyboru 3 karty debetowe. Dla tych, dla których najważniejsze są niskie opłaty, przeznaczona jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Może być ona darmowa, jeśli jej posiadacz wykona nią (lub Blikiem) w miesiącu choć jedną transakcję. W przeciwnym wypadku bank pobierze 3 zł prowizji. Dla posiadaczy tego „plastiku” bezpłatne są tylko wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash. Za operacje w innych maszynach opłata wynosi 5 zł.

Dwie pozostałe „debetówki” do wyboru, to Karta Otwarta na eŚwiat (miesięczna opłata wynosi 6 zł, i nie da się jej uniknąć, bank daje za to ubezpieczenie „Cyber pomoc”) oraz Karta Otwarta na Świat (10 zł/miesiąc, brak możliwości uniknięcia prowizji, w „gratisie” ubezpieczenie od rezygnacji z podróży).

Naszym zdaniem

Doceniamy, że regulamin akcji „Przedświąteczny szał” nie wymaga wykonania wielu działań w okresie gorączki przedświątecznych przygotowań. Zarejestrowanie się w promocji, które warto zrealizować jak najszybciej, bo przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków, zajmie dosłownie kilka chwil. Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie można odłożyć na czas między świętami a Sylwestrem. Aktywne korzystanie z rachunku konieczne będzie dopiero przez cztery pierwsze miesiące 2020 r.

Szerokie rozumienie wymaganego wpływu (dopuszczalne są przelewy z rachunków uczestnika akacji w innych bankach) oraz ograniczenie wymagań co do transakcji bezgotówkowych w zasadzie tylko do ich liczby (min 5 w styczniu i po min. 10 w lutym, marcu i kwietniu) sprawiają, że nikt nie powinien mieć kłopotów z realizacją warunków tej akcji.

 

Czytaj też: Bank Millennium: 10 biletów do kina za skorzystanie z Konta 360°

Czytaj też: Pekao SA: 100 zł lub 200 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments