Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bony o wartości 150 zł do Intersport za konto osobiste Inteligo

Zaledwie wczoraj opisywaliśmy najnowszą promocję Nest Banku, gdzie zgarnąć można voucher do sieci sklepów Decathlon, a dzisiaj mamy już dla Was ofertę, pozwalającą sięgnąć po bony wymienialne na kolejne sportowo-turystyczne gadżety. Prześwietlamy najświeższą promocję Inteligo, gdzie w zamian za założenie konta osobistego, otrzymać można 3 bony o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów Intersport. Wakacje za pasem, także ahoj przygodo!

Dla kogo najnowsza promocja Inteligo?

Oczekiwania wobec potencjalnych uczestników promocji bankowych w wielu przypadkach są zbieżne, różniąc się z reguły tylko okresem karencji. Dbając jednak o wiarygodność przekazu, nie sposób ten aspekt zignorować lub w jakiejś części przemilczeć. I tak, aby przystąpić do promocji Inteligo, należy:

 • być osoba fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiadać miejsce zamieszkania na terytorium Polski,
 • do 30 czerwca 2017 r. złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej wniosek o otwarcie konta wraz z kartą,
 • do 14 lipca 2017 r. wyrazić przynajmniej zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym i  nie odwoływać jej do dnia wydania nagrody,
 • do 14 lipca 2017 r. dokonać kartą min. jednej operacji bezgotówkowej oraz  zgłosić chęć udziału w promocji, rejestrując się pod tym adresem.

Należy pamiętać, że anulując transakcję bezgotówkową lub składając reklamację kwestionująca fakt jej dokonania spowodujemy, że operacja ta uznana zostanie za nieważną. Podobnie zamknięcie konta osobistego przed zakończeniem okresu promocji, sprawi że zostaniemy wykluczeni z dalszego udziału w akcji.

Ograniczona pula nagród

Odnosimy wrażenie, że to kolejna oferta specjalna, gdzie organizator zdecydował się określić z góry pulę dostępnych nagród. Wynika to prawdopodobnie z ograniczonego budżetu przewidzianego na akcję, ale może być także elementem delikatnej presji, nie pozwalającej zbyt długo zastanawiać się nad udziałem w promocji. Ale do rzeczy – do zgarnięcia jest 2 900 sztuk nagród, składających się z 3 bonów po 50 zł każda.

Vouchery, dostarczane będą na skrzynkę w serwisie internetowym Inteligo w postaci kodów, które uprawniać będą do zakupów w sieci stacjonarnych sklepów Intersport, a także w sklepie internetowym intersport.pl. Bony zrealizować można  do 31 grudnia 2017 r. Nagrody przekazane zostaną uczestnikom promocji najpóźniej do 31 lipca 2017 r. i nie podlegają one wymianie na gotówkę ani na inne nagrody rzeczowe.

Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie promocji “Intersport za 0”.

Konto Inteligo – podstawowe opłaty

Oceniając opłacalność całego przedsięwzięcia, warto przyjrzeć się bliżej opłatom za podstawowe usługi związane z kontem Inteligo. Od razu pragniemy pozbawić Was obaw, gdyż rachunek charakteryzuje się bezpłatnością w najważniejszych dla przeciętnego użytkownika obszarach. Z resztą przekonajcie się sami:

 • 0 zł – za otwarcie konta,
 • 0 zł – za prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych warunków,
 • 0 zł – za wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – za obsługę karty, pod warunkiem dokonania płatności na kwotę min. 100 zł,
 • 0 zł – za realizację zlecenia stałego i polecenia zapłaty,
 • 0 zł – za wypłaty gotówki z bankomatów PKO BP i BZ WBK.

Naszym zdaniem

To już kolejna propozycja pozwalająca sięgnąć po bony na asortyment sportowo-turystyczny. To także kolejna propozycja z ograniczoną pulą nagród. Zdarza się, że cykl życia podobnie skonstruowanych ofert sięga zaledwie kilkudziesięciu godzin, co często przekłada się na konieczność podjęcia niemal natychmiastowej decyzji. Za propozycją przemawia bardzo korzystna relacja stawianych przez uczestnikiem warunków do wartości potencjalnego bonusu, a także brak opłat związanych z prowadzeniem konta Inteligo. Wszystko to sprawia, że opisywaną promocję uważamy za godną uwagi.

Pragniemy zwrócić dodatkowo uwagę na wciąż aktualny program poleceń kont osobistych, który opisaliśmy już szczegółowo na łamach naszego serwisu. Dzięki temu zakładając konto z wykorzystaniem kodu polecenia, zyskać można 100 zł bonusu. Niestety musimy zmartwić osoby pragnące sięgnąć zarówno po bony do Intersport, jak i po premię pieniężną – promocje nie łączą się. Pozostaje więc wybór pomiędzy sprzętem sportowo-turystycznym, a żywą gotówką.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments