Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: do 500 zł do sklepów Biedronka z kartą kredytową Citi Simplicity

Aż 500 zł można zgarnąć zakładając bezpłatną kartę Citi Simplicity w Citibanku. Nagroda będzie wypłacona w formie 10 voucherów po 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 

Z udziału w promocji wykluczone są jedynie osoby, które miały główną kartę kredytową Citibanku po 1 stycznia 2017 r. Tak więc posiadacze konta osobistego czy innych produktów, którzy nie korzystali po tym terminie z karty kredytowej, spokojnie mogą starać się o nagrodę.

Kolejne warunki to ukończenie 21 lat, dochód „na rękę” w wysokości minimum 1.200 zł oraz zatrudnienie u obecnego pracodawcy przez minimum 3 miesiące. Nieco inne obostrzenia przewidziano dla prowadzących działalność gospodarczą. Takie osoby muszą mieć ukończone 25 lat i prowadzić firmę od minimum 2 lat.

Spełniając powyższe warunki, można udać się na specjalną stronę promocji i złożyć wniosek (ostateczny termin to 14 sierpnia 2018 r.) o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Przedstawiciel banku skontaktuje się z wnioskodawcą i przeprowadzi przez dalszą procedurę.

Wydanie nagrody

Po pozytywnej weryfikacji, podpisaniu umowy i otrzymaniu karty przyjdzie czas na spełnienie warunków. Jak wspomnieliśmy, promocja rozciągnięta jest na 10 miesięcy. Za każdy z nich (licząc od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową), jeśli tylko dokonamy w nim transakcji bezgotówkowych kartą Citi Simplicity na kwotę minimum 1.000 zł, otrzymamy voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Dodatkowo trzeba jeszcze spełnić jeden prosty warunek. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową, należy zalogować się do bankowości elektronicznej Citibanku. Nie ma znaczenia czy to będzie bankowość internetowa czy mobilna.

Załóż kartę kredytową Citi Simplicity

Jak korzystać z bonów?

Nagrody w formie elektronicznych kodów będą przekazywane przez bank w kolejnym miesiącu po tym, w którym spełniliśmy wymogi promocji. Fakt, że w jakimś miesiącu nie wydamy kartą Citi Simplicity minimum tysiąca złotych, nie wyklucza nas całkowicie z udziału w promocji. Po prostu za dany miesiąc nie otrzymamy nagrody.

Vouchery będą ważne przez 6 miesięcy od chwili ich przekazania i można z nich wielokrotnie korzystać, aż do wydania całej kwoty. Ważne, by poinformować kasjera o chęci skorzystania z vouchera przed dokonaniem płatności.

Szczegółowe zasady promocji zapisane są w regulaminie.

Koszty karty Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i prowadzona bezpłatnie. Bank nie pobiera opłat także za usługę Citi Alerts (informacja dla posiadacza karty jakie transakcje wykonał i jaki jest stan jego zadłużenia) i za przypomnienie o braku spłaty karty. Opłaty poniosą tylko ci, którzy zechcą skorzystać z usług dodatkowych, np. CitiPhone czy naklejki zbliżeniowej.

Inne promocje Citibanku

Przypominamy wam o innych promocjach Citibanku. Być może kogoś skusi 300 zł do wykorzystania w sklepach morele.net za założenie karty kredytowej Citi Simplicity (trwa do 4 lipca 2018 r.). Co prawda do zdobycia jest niższa nagroda, ale łatwiej ją uzyskać i są znacznie szersze możliwości wydania pieniędzy.

Będąc już klientem Citibanku warto skorzystać z propozycji 100 zł dla polecającego i smartfon dla wyrabiającego kartę kredytową (trwa do 31 lipca 2018 r.). Nie ma przeszkód, by walcząc o 500 zł do Biedronki dorobić sobie dodatkowe pieniądze.

Naszym zdaniem

Udział w promocji wymaga na pewno zdyscyplinowania i systematyczności. Z drugiej strony, do zgarnięcia są naprawdę sensowne pieniądze. Karta kredytowa Citi Simplicity jest bezpłatna (oczywiście pod warunkiem, że będzie spłacana w terminie) i na dodatek, korzystając z niej można przystąpić do programu Citi Rabaty, by zyskiwać rabaty do 50% na zakupy i usługi w blisko 5.000 punktach. Przed skorzystaniem z oferty skonsultuj się z kimś życzliwym, bo korzystanie z karty kredytowej może prowadzić do otyłości, a nasz serwis nie bierze za to odpowiedzialności.

 

Czytaj też: BZ WBK: 300 zł za przelew wynagrodzenia i inne możliwości

Czytaj też: Credit Agricole: do 350 zł za konto i wysoko oprocentowany rachunek

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments