Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Idea Bank: 3,5% do 25 000 zł na Lokacie Happy Pro

Stopy procentowe w dalszym ciągu pozostają bez zmian, jednak dla niektórych banków nie jest to przeszkodą, aby skokowo podnosić oprocentowanie depozytów. Przykładem tych działań jest kwartalna Lokata Happy Pro pozwalająca cieszyć się stawką 3,50% dla wsadu do 25 000 zł i 2,70% powyżej tej kwoty. Zobaczcie sami.

 

Kto skorzysta?

Lokata Happy doskonale znana jest entuzjastom skutecznego pomnażania oszczędności. Podwyższone oprocentowanie to wabik służący przyciągnięciu uwagi nowych klientów. Kto wie – może atrakcyjny depozyt będzie początkiem długofalowej współpracy z bankiem. Mało tego, skorzystanie z oferty często nagradzane jest dodatkową premią. Niestety, depozyt w wersji Pro skierowany jest wyłącznie do osób które nigdy wcześniej nie korzystały z usług Idea i Lion’s Banku.

Bez konta osobistego

O sile oferty świadczy nie tylko ponadprzeciętne oprocentowanie lokaty. Niezaprzeczalnym atutem jest również brak konieczności skorzystania z jakichkolwiek produktów powiązanych. Możecie założyć sam depozyt bez konta osobistego czy karty debetowej, które w przypadku braku perspektyw na dalszą współpracę z bankiem, mogą być niepotrzebnym ciężarem. Kolejną zaletą jest również maksymalna kwota wsadu, która pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji.

Zachęcające warunki do 100 000 zł

Wspominaliśmy o oprocentowaniu równym 3,50% dla depozytu do 25 000 zł, ale to nie wszystko. Maksymalna kwota Lokaty Happy Pro to aż 100 000 zł. Należy przy tym pamiętać, że nadwyżka ponad 25 000 zł objęta będzie stawką 2,70%, co w dalszym ciągu jest poziomem rzadko spotykanym na rynku depozytów bankowych. Pozostałe parametry opisujące lokatę to:

  • minimalna kwota wsadu – 10 000 zł,
  • oprocentowanie – stałe,
  • okres – 3 miesiące,
  • kapitalizacja odsetek – na koniec okresu,
  • możliwość założenia tylko 1 lokaty,
  • całkowita utrata odsetek w przypadku zerwania depozytu przed czasem.

 

ZAŁÓŻ LOKATĘ HAPPY PRO

Naszym zdaniem

Lokata Happy oraz jej wszystkie warianty to okręty flagowe w ofercie depozytowej Idea Banku. Ponadprzeciętne oprocentowanie i brak konieczności zakładania konta osobistego to wystarczające argumenty przemawiające za przedstawioną propozycją. Minusem lokaty w wersji pro jest minimalna kwota wsadu wynosząca 10 000 zł. Ale i na tę ewentualność bank posiada intratne rozwiązanie. Standardowa Lokata Happy to również 3,50% w skali roku dla kwoty 500 zł – 10 000 zł a do tego bon o wartości 200 zł do fly.pl. Jeżeli posiadacie nadwyżki finansowe i nigdy nie korzystaliście z usług Idea i Lion’s Banku to w naszej opinii trudno pozostać na tę ofertę obojętnym.

 

Czytaj też: Alior Bank: lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów
Czytaj też: Getin Bank: 2,70% na koncie oszczędnościowym na 4 miesiące

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments