Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nest Bank: aż 2,70% na Nest Lokacie Nowe Środki

Z samego rana zdradziliśmy jak sięgnąć po kartę podarunkową o wartości 200 zł do drogerii Rossmann, a teraz pokażemy jak bezpiecznie i efektywnie pomnażać swoje oszczędności. Dzięki Nest Lokacie Nowe Środki nasz kapitał będzie pęcznieć w tempie 2,70% w skali roku. Zapraszamy!

 

Mamy przyjemność przedstawić kolejną propozycję, która pozwala sądzić, że oferty specjalne instytucji finansowych zmierzają we właściwym kierunku. Oprocentowanie, warianty czasowe oraz wysoki limit wsadu pozytywnie wyróżniają Nest Lokatę Nowe Środki na tle konkurencji. Najnowsze stawki depozytu, proponowane przez bank, prezentują się następująco:

  • 3 miesiące – 2,30% w skali roku
  • 6 miesięcy – 2,70% w skali roku
  • 18 miesięcy – 2,70% w skali roku
  • 24 miesiące – 2,70% w skali roku

Najmniej na Nest Lokacie Nowe Środki zarobią osoby oszczędzające w krótkim horyzoncie czasowym. Natomiast deponenci, którzy zdecydują się powierzyć  swoje oszczędności na dłuższy termin, zostaną za to odpowiednio wynagrodzeni. Należy przy tym pamiętać, że ostateczny dochód z lokaty automatycznie pomniejszony zostanie o podatek od zysków kapitałowych – tzw. podatek Belki.

Tylko dla nowych środków

Aby założyć lokatę należy być posiadaczem Nest Konta. Bez obaw – po pierwsze rachunek jest bezwarunkowo bezpłatny, a po drugie jego założenie skutkować może otrzymaniem dodatkowej nagrody. Jeżeli jesteście zdecydowani na założenie depozytu, to pamiętajcie, że podwyższonymi stawkami objęte będą wyłącznie nowe środki. A te wyliczane są jako różnica pomiędzy łącznym saldem w dniu założenia lokaty, a saldem w dniu 15 października 2017 r.

W sytuacji kiedy lokata nie zostanie zasilona nowymi środkami, jej oprocentowanie wyniesie zaledwie 1,20% w skali roku. Warto więc dobrze policzyć, jaka kwota pracować będzie na podwyższonych obrotach. Pozostałe parametry opisujące depozyt to:

  • minimalna kwota – 1 000 zł,
  • maksymalna kwota – 2 000 000 zł,
  • oprocentowanie – stałe,
  • kapitalizacja odsetek – na koniec okresu,
  • odnowienie na warunkach standardowej Nest Lokaty.

Tabelę oprocentowania rachunków i lokat znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Co tu dużo mówić. Walka o klienta trwa w najlepsze. Nie licząc ofert promocyjnych kuszących stawką sięgającą 4% w skali roku, ale obwarowanych szeregiem ograniczeń, Lokata Nest Nowe Środki to całkiem uczciwa propozycja. Biorąc pod uwagę fakt, że oprocentowanie 2,70% dostępne jest już w 6 miesięcznym horyzoncie czasowym, oferta ta może być doskonałym wehikułem, zabezpieczającym nasze oszczędności w okresie depozytowej suszy.

 

Czytaj też: Idea Bank: do 4% na Lokacie Happy + 200 zł do fly.pl
Czytaj też: Citibank: kolejna edycja – 400 zł do perfumerii Douglas

Porównaj najlepsze

Sprawdź oferty
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments