Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nest Bank: Nest Konto z wiosennym bonusem 200 zł

To chyba rekordowa premia oferowana przez Nest Bank za założenie bezwarunkowo darmowego Nest Konta. Tym razem można zdobyć aż 200 zł. Co prawda są dość szczegółowe wymagania, zwłaszcza jak chodzi o wpływ na konto, ale naprawdę warto postarać się, by zdobyć tak atrakcyjną nagrodę.

Do grona uczestników promocji można dołączyć do 4 czerwca 2019 r. Zwlekanie do ostatniej chwili jest jednak ryzykowne, bo Nest Bank przyjmie tylko 650 wniosków. Po wyczerpaniu puli nagród zakończy akcję.

W akcji „Nest Konto z wiosennym bonusem 200 zł” mogą brać udział mieszkające na terenie Polski pełnoletnie osoby fizyczne, z pełną zdolnością do czynności prawnych, pod warunkiem, że w ciągu 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o Nest Konto nie miały w Nest Banku rachunku osobistego.

Wymagana umiarkowana aktywność

Wniosek o Nest Konto trzeba złożyć na stronie promocji. Można to zrobić do 4 czerwca 2019 r. Natomiast 21 czerwca br. upłynie termin zawarcia umowy rachunku.

Po tym fakcie czas na spełnienie wymagań regulaminu. Mówi on, że dla otrzymania pierwszej części nagrody – 100 zł – najpóźniej do 31 lipca 2019 r. należy zapewnić wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać kartą minimum jedną transakcję bezgotówkową, której wartość (albo łączna kwota kilku płatności) wyniesie przynajmniej min. 500 zł. Co ważne, obie te rzeczy muszą być wykonane w jednym miesiącu kalendarzowym, w czerwcu lub w lipcu.

Druga część nagrody

Kolejne bonusy będą wypłacone za identyczną aktywność w dwóch innych miesiącach w czasie trwania promocji, czyli do końca września 2019 r. Za każdym miesiąc, w którym zostanie zapewniony wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł i będą wykonane transakcje bezgotówkowe (lub transakcja) na łączną kwotę przynajmniej 500 zł, Nest Bank wypłaci 50 zł, przy czym maksymalna wysokość tej części premii może wynieść 100 zł. Oznacza to, że wystarczy spełnić wymagania w 2 miesiącach.

Przekazanie nagród na założone w promocji Nest Konto nastąpi do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym wypełnione zostały wymagania regulaminu. Załóżmy, że spełnienie warunków uprawniających do otrzymania 100 zł nastąpiło w czerwcu, to premia wpłynie na konto w lipcu.

Uwaga na definicje z regulaminu

Uczestnicząc w tej promocji, trzeba bardzo uważać na zapisaną w jej regulaminie definicję wynagrodzenia. Pod tym pojęciem bank rozumie wpływy wynikające z umowy o pracę, stosunków mianowania lub powołania, kontraktów menedżerskich (także wojskowych i marynarskich), oraz umów o dzieło i zlecenia.

Możliwe są też przelewy od organu wypłacającego rentę, emeryturę, świadczenie przedemerytalne, z uczelni wyższej lub innego podmiotu wypłacającego stypendium oraz wpływy w ramach programu Rodzina 500 plus.

Może się zdarzyć, że bank poprosi uczestnika promocji o przedstawienie dokumentów potwierdzających, że środki na rachunku faktycznie są jego wynagrodzeniem. Po otrzymaniu takiej prośby trzeba przesłać wskazane przez bank dokumenty w ciągu 7 dni. Brak reakcji lub przekazanie informacji, które nie spełnią oczekiwań Nest Banku, będzie oznaczał wykluczenie z udziału w akcji.

Warto też wiedzieć, jakie transakcje bezgotówkowe kartą zostaną zaliczone przez Nest Bank jako prawidłowe. Otóż, musi to być płatność za towary lub usługi. Wykluczone są wypłaty gotówki, regulowanie należności za gry hazardowe i transakcje wymiany walut. Dodajmy, że w trakcie trwania promocji zabronione jest wykorzystywanie Nest Konta do celów związanych z działalnością gospodarczą.

Otwórz Nest Konto i zgarnij nawet 200 zł premii

Bezwarunkowo darmowe Nest Konto

Nest Bank otwiera i prowadzi Nest Konto zupełnie za darmo, bez żadnych warunków. Bezpłatne jest także wydanie i korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Dużym atutem banku jest jego oferta oszczędnościowa. Zwłaszcza Nest Lokata Witaj oprocentowana 4% w skali roku.

nowy
klient
Zakres kwoty
1 000 - 25 000
Oprocentowanie:
Procent
5,25 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty

Naszym zdaniem

Zupełnie darmowe Nest Konto warte jest tego, by wykazać się umiarkowaną aktywnością w korzystaniu z niego i zgarnąć 200 zł premii. Warunki promocji można zrealizować w ramach normalnego bankowania.

Pewnym problemem może być tylko zapewnienie wpływu, który nie wzbudzi podejrzeń banku i nie skłoni go do prośby o udowodnienie, że pieniądze zasilające rachunek naprawdę są wynagrodzeniem. Ostrożność w tej kwestii może wręcz wykluczyć tych, którzy z jakichś powodów (np. spłacanego kredytu) muszą otrzymywać wynagrodzenie na konto w konkretnym banku.

Czytaj też: Najlepsze lokaty bez konieczności zakładania konta

Czytaj też: 4 sposoby jak stać się bogatym (i być może szczęśliwym)?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments