Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

PKO BP: flaming lub sofa za założenie Konta dla Młodych

Największy polski bank postanowił „przemówić” do młodych. Za założenie Konta dla Młodych, przeznaczonego dla osób poniżej 26. roku życia, i wykonanie jednej transakcji kartą płatniczą, proponuje dmuchaną sofę lub materac w kształcie flaminga. Każda z nagród warta jest ok. 95 zł.

 

Najnowsza promocja PKO BP została nazwana Bankowo Epickie Wakacje. Mogą w niej wziąć udział nowi klienci, czyli osoby nie posiadające w tym banku (dotyczy również Inteligo) żadnego rachunku osobistego od 1 sierpnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. Promocja dotyczy Konta dla Młodych, więc istnieje też warunek wieku. Trzeba być osobą pełnoletnią, ale przed 26. rokiem życia.

Jak upolować flaminga?

Zadanie jest banalnie proste. Do 13 lipca br. na stronie www.pkobp.pl trzeba złożyć wniosek o założenie Konta dla Młodych wraz z dedykowaną do niego kartą płatniczą. Samo otwarcie konta nie wystarczy. Trzeba jeszcze wyrazić zgody marketingowe (standard przy wszystkich promocjach) oraz zarejestrować się do udziału w promocji na specjalnej stronie. Jedno z „okienek” wypełnianych przy rejestracji pozwala na wybór nagrody. Do wyboru jest flaming gigant (materac dmuchany w kształcie flaminga) lub turystyczna dmuchana sofa (laybag).

Akcja w terenie

Po wykonaniu zadań „biurokratycznych” czas na akcję w terenie. Do 27 lipca br. trzeba wykonać przynajmniej jedną operację bezgotówkową otrzymaną kartą płatniczą. Po spełnieniu wszystkich warunków pozostaje czekać na nagrodę. Zostanie ona dostarczona przesyłką kurierską Pocztex. Wysyłka odbędzie się w trzech turach:

  • do 6 lipca, do osób, które spełniły warunki promocji do 22 czerwca,
  • do 20 lipca, do tych, którzy wywiązali się z obowiązków promocyjnych do 6 lipca,
  • do 10 sierpnia, do pozostałych osób.

Załóż Konto dla Młodych

Koszty Konta dla Młodych

Konto dla Młodych prowadzone jest bezpłatnie. Bank nie pobiera też opłat za wydanie karty płatniczej Mastercard i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Może się pojawić opłata miesięczna za kartę w wysokości 5 zł, jeśli w danym miesiącu jej posiadacz nie wykona nią 5 transakcji bezgotówkowych.

PKO BP reklamując Konto dla Młodych podkreśla, że jego posiadacz otrzymuje dostęp do IKO, czyli najlepszej aplikacji mobilnej na świecie oraz może korzystać z karty wielowalutowej, unikając dzięki niej kosztów przewalutowania.

Naszym zdaniem

Zabawne nagrody, dopasowane do młodzieńczej fantazji adresatów promocji, a do tego banalnie proste warunki do spełnienia. Jeśli chcesz zawalczyć o jedną z nagród to nie zwlekaj ze złożeniem wniosku o otwarcie Konta dla Młodych do ostatniej chwili. Bank przygotował tylko 3.500 nagród – 2.000 flamingów i 1.500 sof. (Na samym dole specjalnej strony promocji jest „licznik” pokazujący ile nagród jakiego rodzaju pozostało do rozdania).

W regulaminie jest zastrzeżenie, że pula nagród może zostać zwiększona maksymalnie o jeden tysiąc sztuk. Po wyczerpaniu jednego rodzaju nagród, można będzie skorzystać tylko z tej pozostałej. Gdy wszystkie nagrody zostaną rozdane, promocja zostanie zamknięta.

 

Czytaj też: ING Bank Śląski: 300 zł za założenie karty kredytowej

Czytaj też: Citibank: 300 zł i 20% rabatu na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments