Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

PKO BP i Inteligo: 20 zł premii za 2 transakcje mobilne

Tym razem krótka piłka ze strony największego banku w Polsce. Jeżeli macie konto osobiste w PKO BP lub Inteligo i nie korzystaliście jeszcze z aplikacji mobilnej IKO, to nadeszła doskonała okazja, aby inicjacja ta okraszona została symboliczną premią. Prześwietlamy promocję „dwudziestka z IKO”.   

Kto skorzysta?

Niestety nie każdy zgarnie szybkie 20 zł. Promocja skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych oraz status rezydenta, które:

  • posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP lub Inteligo,
  • na dzień 29 września 2017 roku nie wykonywały operacji potwierdzonych kodem BLIK (przelew na telefon, wpłaty we wpłatomacie, wypłaty z bankomatu,płatności w sklepie stacjonarnym lub internecie),
  • wyrażą, i nie odwołają do dnia przekazania nagrody, zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.

Premia za 2 transakcje

Aby sięgnąć po tytułowe 20 zł musicie najpóźniej do 31 października 2017 roku dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO, dwóch operacji o wartości co najmniej 50 zł. Honorowane będą tylko:

  • operacje z użyciem kodu lub czeku BLIK (płatność w sklepie tradycyjnym, w Internecie, wypłata z bankomatu i wpłata we wpłatomacie)
  • przelewy na telefon,
  • przelewy na konto innego odbiorcy (mogą być w ramach jednego banku)

Po spełnieniu warunków premia w ciągu 14 dni przekazywana będzie przelewem na wasz rachunek w PKO BP lub Inteligo. Chyba że… wyczerpie się pula nagród wynosząca 7 500 sztuk. Pamiętajcie, że na dzień przekazania nagrody aplikacja IKO musi być aktywna. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji –  PKO BP i Inteligo.

Naszym zdaniem

Mini promocje traktować należy jako miły dodatek do pozostałych usług oferowanych przez bank, a nie jako wabik na kolejnych klientów. Założeniem akcji jest przekonanie większego grona osób do instalacji i aktywnego korzystania z aplikacji mobilnej IKO. Jeśli nosicie się z takim zamiarem – warto zrobić to teraz. Wykonujecie dwie szybkie transakcje, bank wypłaca dwie dychy premii i wszyscy są zadowoleni.

 

Czytaj też: PKO BP: aktywuj IKO i zgarnij nawet 3 bilety do kina

Czytaj też: Citibank: 20 zł za bankowość mobilną

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments