Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 200 zł za Konto Optymalne + nawet 400 zł za kartę kredytową

BGŻ BNP Paribas z godną podziwu regularnością promuje swoje Konto Optymalne. Tym razem za jego założenie proponuje 200 zł, a w zamian oczekuje aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile oraz niewielkiej aktywności na rachunku.

 

Czas na podjęcie decyzji o przystąpieniu do promocji „Konto plus premia” upływa 7 kwietnia 2019 r., ale w praktyce przyjmowanie zgłoszeń może zakończyć się wcześniej, gdyż zarejestrowanych zostanie ich 1.500. 200 zł w gotówce za założenie darmowego Konta Optymalnego z pewnością będzie pokusą dla wielu, więc nie ma co zwlekać.

Wykluczeni z udziału w promocji

Zasady wykluczenia z udziału w tej akcji są bardzo przejrzyste. Nie mogą w niej wziąć udziału osoby, które w ciągu 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku miały jakikolwiek rachunek w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Posiadanie konta w BGŻ Optima nie wyklucza możliwości ubiegania się o nagrodę.

Niezbędne działania

Pierwszy krok w staraniach o nagrodę, to przystąpienie do promocji na specjalnej stronie internetowej. Później należy skorzystać z linka otrzymanego na podany podczas rejestracji adres e-mail i złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego. Podpisanie umowy, podczas wizyty kuriera, musi nastąpić do 22 kwietnia 2019 r.

Kolejne działania należy wykonać w trzech etapach. Najpierw, do 30 kwietnia 2019 r., trzeba aktywować aplikację mobilną GOmobile. Regulamin promocji nie pozwala na pominięcie tego etapu. Nagrodą za jego zrealizowanie jest 50 zł.

Zadanie na maj, które premiowane jest również kwotą 50 zł, to wykonanie w tym miesiącu kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływu na Konto Optymalne w łącznej wysokości min. 1.000 zł. Zwieńczeniem udziału w tej promocji będzie wykonanie identycznych działań w czerwcu i w lipcu. Aktywność w tych dwóch miesiącach oznacza premię w wysokości 100 zł.

Ważne wyjaśnienia

Wyjaśnijmy, że wpływem może być przelew z własnego rachunku w innym banku. Niedopuszczalne są przelewy z rachunków własnych w Raiffeisen Polbanku, BGŻ Optima i wpłaty gotówkowe. Dodajmy też, że regulamin nie uznaje za transakcje bezgotówkowe spełniające wymogi promocji tych, które zostały dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu Blika, PayU, Przelewów 24, Dotpay, Blue Media. Dozwolone jest natomiast skorzystanie z portfela elektronicznego, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warto też wiedzieć, że regulamin wymienia kilka kodów MCC (opisują rodzaj prowadzonej działalności przez dany punkt), które nie mogą się pojawić na potwierdzeniach transakcji bezgotówkowych. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych.

Kolejne premie zostaną przelane na nowo otwarte Konto Optymalne. Aby było to możliwe, po otrzymaniu informacji o przyznaniu pierwszej nagrody (za aktywację aplikacji mobilnej GOmobile), uczestnik promocji musi skorzystać z otrzymanego z zawiadomieniem linka i podać numer swojego rachunku. Gdyby tego nie zrobił, nagroda zostanie w rękach organizatora.

 

ZAŁÓŻ KONTO OPTYMALNE W PROMOCJI

Darmowe Konto Optymalne

Wielkim atutem Konta Optymalnego jest brak warunków, które trzeba spełnić, aby konto i wydana do niego karta debetowa były bezpłatne. Po prostu bank nie pobiera za nie żadnych opłat. Podobnie jak za wypłaty z bankomatów własnych i należących do sieci Planet Cash. W codziennym korzystaniu z usług BGŻ BNP Paribas może pojawić się w zasadzie tylko 5 zł opłaty za wypłaty z obcych bankomatów.

Naszym zdaniem

Darmowe Konto Optymalne, proste warunki do spełnienia i atrakcyjna nagroda, to – naszym zdaniem – bardzo mocne argumenty przemawiające za skorzystaniem z tej oferty. Rozważając przystąpienie do promocji trzeba się jednak spieszyć, bo w przeszłości podobne akcje kończyły się z powodu wyczerpania puli nagród wiele dni przed czasem.

Może dla niezdecydowanych dodatkowym argumentem za udziałem w tej akcji będzie informacja, że w ramach innej promocji decydując się na kartę kredytową z oferty BGŻ BNP można zgarnąć nawet 400 zł w bonach do wykorzystania na Allegro. Wystarczy tylko aktywnie korzystać z „kredytówki” przez 4 miesiące.

 

Czytaj też: Kradzież pieniędzy z karty płatniczej – ile możesz stracić?

Czytaj też: Standard IBAN – przelewy bez granic

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments