Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: 100 zł premii za założenie eKonta i spełnienie prostych warunków

Zdaje się, że świąteczna aura wkrada się powoli do bankowych gmachów. Potwierdzeniem tego może być najnowsza promocja mBanku, gdzie w zamian za założenie konta osobistego i spełnienie bajecznie prostych warunków otrzymać można 100 zł bonusu. Mało? Skutecznie polecanie konta zagwarantować może kolejne 250 zł premii, a powiązany z kontem moneyback to nawet 650 zł zwrotu za transakcje kartą i BLIKIEM.

Uczestnictwo w promocji

Uczestnikami promocji mogą wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski, które zapoznały się i zaakceptowały postanowienia regulaminu akcji. Z udziału promocji wykluczone są natomiast osoby, które w okresie od 01 stycznia 2016 roku posiadały lub współposiadały rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub oszczędnościowy w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Przedstawione ciągi cyfr służą identyfikacji instytucji finansowej i znajdują się zaraz po dwóch pierwszych cyfrach rozpoczynających numer rachunku bankowego (NRB). Ze szczegółową konstrukcją NRB możecie zapoznać się w tym miejscu. Z promocji nie skorzystają także osoby, których wniosek o konto jest aktualnie rozpatrywany przez bank.

Prawo do bonusu

Aby zapewnić sobie prawo do tytułowej nagrody należy zarejestrować swoje konto w serwisie posługując się takimi danymi jak imię i nazwisko, adres email (musi być taki sam jak adres wskazany we wniosku o założenie konta), numer telefonu i zaakceptować regulamin poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola. Kolejne wymagania ze strony organizatora akcji to:

 • aktywacja konta w serwisie poprzez kliknięcie w link aktywacyjny przesłany w wiadomości email na wskazany wcześniej adres,
 • złożenie, najpóźniej do 18 grudnia 2017 roku, wniosku o eKonto standard wraz z kartą debetową za pośrednictwem linku umieszczonego na koncie uczestnika w serwisie w zakładce „KONTO BONUS”,
 • zawarcie umowy o konto wraz z kartą na podstawie złożonego wniosku. Podpisanie umowy nastąpić może w obecności kuriera, w placówce mBanku lub w mKiosku.

Nagroda za 5 transakcji na dowolną kwotę

Ostatnim warunkiem dzielącym od tytułowego bonusu jest dokonanie co najmniej pięciu transakcji. Co ciekawe – ich kwota jest dowolna. Przez transakcje rozumie się płatności wydaną do eKonta kartą, przelew na konto w innym banku lub zaksięgowane płatności internetowe. Organizator nie zaliczy w poczet pożądanych operacji:

 • wypłat gotówki z bankomatu,
 • przelewów na rachunki prowadzone przez mBank,
 • płatności anulowanych.

O przyznaniu nagrody organizator powiadomi uczestników najpóźniej do 28 lutego 2018 roku za pomocą wiadomości email, która zawierać będzie link przekierowujący do kolejnego formularza. Tym razem należy przekazać dodatkowe dane jak numer rachunku bankowego, który zostanie zasilony premią, oraz PESEL. Uczestnicy mogą otrzymać również smsa informującego o przyznaniu bonusu. Premia wypłacana będzie do 2 marca 2018 roku.

 

ZAŁÓŻ KONTO I ZGARNIJ NAWET 1000 ZŁ PREMII

Program poleceń

Organizator akcji postanowił dodatkowo podrasować ofertę i każdy z uczestników, któremu przysługuje prawo do 100 zł premii, może wziąć także udział w programie poleceń kont. Za każde skuteczne polecenie rachunku w mBanku innemu, nowemu klientowi otrzymać można 50 zł bonusu. Mało tego – jeśli do założenia eKonta standard przekonacie 5 osób, wartość nagrody poszybuje do poziomu 250 zł. Premia za polecenia wypłacana będzie łącznie z bonusem za założenie konta.

Szczegóły akcji wraz z programem poleceń kont znajdziecie w tym miejscu.

eKonto standard – koszty

Przyznać należy, że warunki stawiane przez organizatora akcji są wyjątkowo proste. Przeanalizujmy zatem koszty podstawowych operacji związanych z posiadaniem i użytkowaniem eKonta standard, gdyż to właśnie one mogą zdecydować o opłacalności całego przedsięwzięcia. Na nasze oko nie ma jednak powodów do zmartwień:

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – za wydanie karty do konta,
 • 0 zł – za przelewy internetowe w złotówkach,
 • 0 zł – za obsługę karty pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie,
 • 4 zł – za obsługę karty debetowej w przypadku niespełnienia warunku bezpłatności,
 • 0 zł – za krajowe wypłaty z bankomatów BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wpłacana kwota wynosi minimum 100 zł.

Naszym zdaniem

Promocja „eKonto z BONUSEM” jest nie lada gratką zarówno dla entuzjastów promocji bankowych, jak i dla osób poszukujących nowoczesnego konta bankowego. Relacja stawianych przez organizatora warunków do wartości nagrody stoi na bardzo dobrym poziomie. Jakby było mało, osoby posiadające dar przekonywania mogą sięgnąć po dodatkowy bonus polecając konto osobom trzecim. Dzięki temu maksymalna kwota nagrody wzrasta do 350 zł w gotówce.

Należy również pamiętać, że do 10 stycznia 2018 roku przystąpić można do promocji oferującej nawet 650 zł zwrotu za transakcje dokonane kartą lub BLIKIEM. Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie. Sumując wszystkie, możliwe korzyści otrzymujemy 1 000 zł premii, co aktualnie czyni ofertę mBanku jedną z najlepszych na rynku.

 

Czytaj też: Nest Bank: aż 2,70% na Nest Lokacie Nowe Środki
Czytaj też: Alior Bank: lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments