Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Orange Finanse: do 40 zł zwrotu za płatności telefonem

Przekonywanie klientów do porzucenia gotówki i kart płatniczych na rzecz nowoczesnych metod płatności trwa w najlepsze. Tym razem Orange Finanse kusi zwrotem 40 zł w zamian za 15 transakcji wykonanych telefonem. Sprawdzamy, czy gra jest warta świeczki.

Korzyści w 3 krokach

Pierwsze, co rzuciło się nam w oczy, to brak odrębnego regulaminu akcji. Zasady uczestnictwa opisane są drobnym drukiem na stronie internetowej promocji. Wynika z nich, że zmagania o maksymalną kwotę zwrotu, podzielone zostały na trzy odrębne etapy. Każdy z nich nazwany został „korzyścią”. Lista warunków do spełniania prezentuje się następująco:

  • korzyść I – dodaj kartę w aplikacji mobilnej Orange Finanse i ustaw funkcję płatności zbliżeniowych. Dokonaj pięciu transakcji telefonem na dowolną kwotę, a otrzymasz 10 zł zwrotu,
  • korzyść II – dokonaj kolejnych pięciu transakcji telefonem i zgarnij kolejne 10 zł zwrotu,
  • korzyść III – dokonaj jeszcze pięciu transakcji telefonem, aby otrzymać, uwaga… 20 zł zwrotu.

Pozostałe kryteria

Należy jednak pamiętać, że wymaganych płatności dokonamy wyłącznie z wykorzystaniem urządzenia wyposażonego w technologię NFC i system android w wersji 4.4 lub wyższej. Wymagane jest również założenie konta osobistego oraz instalacja aplikacji mobilnej Orange Finanse. Można ją pobrać ze sklepu Google Play. Zwrot nastąpić ma do 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki promocji na rachunek, z którego dokonano płatności.

Konto osobiste – koszty

Osoby nie współpracujące z Orange Finanse zapewne zastanawiają się, jakie koszty generuje wymagane przez organizatora konto osobiste. Sprawa jest bardzo klarowna, gdyż za większość podstawowych usług bank nie pobiera opłat. A wygląda to tak:

  • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł – za wydanie i korzystanie z karty do konta,
  • 0 zł – za krajowe przelewy realizowane przez internet,
  • 0 zł – za wypłaty kartą debetową ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Naszym zdaniem

To kolejna próba oswojenia klientów z płatnościami mobilnymi. Wystarczy tylko wspomnieć o ostatnich promocjach T-Mobile Usługi Bankowe i PKO Banku Polskiego. Biorąc pod uwagę wartość bonusu do stawianych przed klientem warunków, akcja „40 zł za płatności bez portfela” szału nie robi. Dzielenie stosunkowo niskiej premii na 3 części oraz konieczność dokonania łącznie 15 transakcji mobilnych może zwyczajnie zniechęcać. Z drugiej strony, jeśli posiadacie już konto w Orange Finanse, to żal z propozycji nie skorzystać.

 

Czytaj też: Alior Bank: lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów
Czytaj też: Getin Bank: 2,70% na koncie oszczędnościowym na 4 miesiące

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments