Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zgarnij 10 zł rabatu płacąc BLIKiem w merlin.pl

Na łamach naszego serwisu prześwietlamy najciekawsze promocje banków, ale staramy się również opisywać inne propozycje, powiązane z konkretnym produktem lub usługą finansową. Tym razem będzie szybko i zwięźle, bo i sama oferta wydaje się zupełnie nieskomplikowana. Aby stać się posiadaczem kodu rabatowego, wystarczy dokonać płatności BLIKiem w sklepie internetowym merlin.pl. No to do dzieła.

W jaki sposób zostać posiadaczem kodu rabatowego?

 

Jeżeli do 5 marca 2017 roku planujecie zakup towarów oferowanych przez merlin.pl, to automatycznie spełniacie kryteria uczestnika promocji. Droga od spełnienia wymaganego warunku do przyznania nagrody jest krótka i zamyka się w trzech poniższych punktach:

– dokonaj zakupu towarów przy pomocy BLIK na minimalną kwotę zamówienia nie niższą niż 40 zł (bez kosztów dostawy),

– w ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację przesłaną pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail z kodem rabatowym o wartości 10 zł,

– kod ważny jest do dnia 30 czerwca 2017 roku i możesz wykorzystać go na kolejne zakupy realizowane przy pomocy płatności BLIK.

Jak wspominaliśmy, droga do bonusu jest niezmiernie prosta. Warto wspomnieć, że zgodnie z regulaminem, limit wszystkich transakcji BLIK objętych promocją, wynosi 70 000 zł. Z upływem czasu pojawia się więc ryzyko nieotrzymania nagrody. Z kolei niezaprzeczalnym atutem oferty jest możliwość wielokrotnego udziału w promocji, a co za tym idzie, zgarnięcia większej ilości nagród. Należy jednak pamiętać, że w każdym zamówieniu użyć można tylko jednego kodu rabatowego.

Regulamin promocji BLIK w merlin.pl znajdziecie w tym miejscu.

Czy warto skorzystać z promocji merlin.pl?

 

W naszej opinii wszystko zależy od tego, czy przekonaliście się do transakcji BLIK. Jeżeli korzystacie z tej metody płatności, a asortyment merlin.pl spełnia wasze oczekiwania, to promocja pomimo niskiej kwoty bonusu, może być całkiem interesująca. Aktualnie transakcje BLIK oferuje Alior Bank, Millennium Bank, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, Orange Finanse, Getin Bank i T-Mobile Usługi Bankowe. Jeśli ktoś planuje skorzystać promocji, a nie posiada jeszcze odpowiedniego rachunku, to zapraszamy do zapoznania się z rankingiem kont osobistych. Mamy nadzieję, że ułatwi to znacznie wybór odpowiedniego rozwiązania.

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments