Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Millennium Bank: 150 zł premii za założenie Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student

Do końca roku załóżcie Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student, pobierzcie aplikację Goodie, zapewnijcie wpływy na rachunek, płaćcie kartą lub BLIKIEM i zgarnijcie 150 zł premii w gotówce. Prześwietlamy najnowszą promocję Millennium Banku, dzięki której w prosty sposób zwiększycie stan swojego konta.

Kto skorzysta?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, czyli osób które po 01 kwietnia 2015 roku nie posiadały lub nie współposiadały dowolnego konta w Millennium Banku, a także nie występowały w roli pełnomocnika, przedstawiciela lub kuratora właściciela rachunku. Zapisy regulaminu są bardzo restrykcyjne, gdyż wykluczają także użytkowników jakiegokolwiek produktu z kartą pre-paid i dodatkową kartą kredytową włącznie. Na promocję nie załapią się także osoby, które są aktualnie w trakcie procesowania wniosku o którykolwiek produkt banku. Sprawa jest klarowna – żadnych relacji z bankiem od 01 kwietnia 2015 roku.

Nieskomplikowane warunki

Jeżeli macie pewność, że we wskazanym okresie nie współpracowaliście z Millennium Bankiem, to możecie przejść spokojnie do dalszej części tekstu. Aby zagwarantować sobie prawo do tytułowej premii należy:

 • najpóźniej do 20 grudnia 2017 roku złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową,
 • najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku zawrzeć umowę o wspomniane konto – umowa nie może zostać wypowiedziana do dnia 14 marca 2018 roku,
 • najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku pobrać i zarejestrować się w aplikacji mobilnej Goodie używając tego samego adresu email, co we wniosku o konto (Goodie to aplikacja zakupowa oferowana przez spółkę z grupy Banku Millennium),
 • zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i nie odwoływać jej w okresie trwania promocji,
 • wyrazić zgodę na ujawnienie Goodie informacji objętych tajemnicą bankową.

Po spełnieniu czysto technicznych warunków towarzyszących zakładaniu konta należy w każdym z dwóch, następujących po sobie, miesięcy kalendarzowych (styczeń i luty 2018 roku):

 • zapewnić wpływy na konto w kwocie minimum 1 000 zł,
 • dokonać co najmniej jednej, zaksięgowanej płatności bezgotówkowej.

ZAŁÓŻ KONTO 360˚

Uwaga na transakcje bezgotówkowe

Organizator promocji zastrzega, że jako transakcje bezgotówkowe rozumie się płatności kartą debetową wydaną do konta osobistego lub operacje za pomocą usługi BLIK zrealizowane w sklepach stacjonarnych lub przez internet. Wykluczone są m.in. przelewy, wpłaty gotówki z bankomatu czy transakcje nie będące zapłatą za towary.

Po wywiązaniu się z warunków promocji, tytułowa premia zasili Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student najpóźniej do 14 marca 2018 roku. Nagroda nie podlega zamianie na inne świadczenia. Należy pamiętać, że do końca okresu trwania promocji aplikacja Goodie musi być aktywna. W przeciwnym wypadku utracicie prawo do 150 zł premii.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Konto 360˚ – koszty

Przed przystąpieniem do promocji warto przeanalizować również koszty podstawowych usług powiązanych z rachunkiem w Millennium Banku. Bezpłatne prowadzenie Konta 360˚ oraz wydanej do niego karty nie jest niestety bezwarunkowe. Z resztą zobaczcie sami:

 • 0 zł – za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia 1 000 zł wpływów i dokonania minimum jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM miesięcznie. W przeciwnym wypadku 8 zł,
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej pod warunkiem zapewnienia 1 000 zł wpływów i dokonania minimum jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM miesięcznie. W przeciwnym wypadku 7 zł,
 • 0 zł – za krajowe przelewy internetowe ELIXIR,
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Millennium Banku.

W przypadku Konta 360˚ Student zapewnienie sobie bezpłatnego prowadzenia rachunku wraz z kartą debetową jest jeszcze prostsze. Wystarczy dokonać minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM miesięcznie. Rozwiązanie to jest jednak skierowane do osób między 18 a 26 rokiem życia.

Naszym zdaniem

Przepis na zgarnięcie 150 zł premii w gotówce jest wyjątkowo prosty. Wystarczy założyć flagowe konto osobiste Millennium Banku, zainstalować aplikację Goodie skutecznie wspierającą nasze decyzje zakupowe oraz spełnić proste oczekiwania organizatora promocji. Sytuacja jest o tyle komfortowa, że wymagania te pokrywają się z warunkami bezpłatności rachunku i karty. Dodatkowo entuzjaści pomnażania oszczędności skorzystać mogą z Konta Oszczędnościowego Profit oferującego stawkę 2,5% w skali roku do 100 000 zł.

 

Czytaj też: Nest Bank: aż 2,70% na Nest Lokacie Nowe Środki
Czytaj też: Alior Bank: lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments